Pierwsza wizyta – przed masażem – w pytaniach i odpowiedziach

 

Masaż to czas relaksu dla Twojego ciała i duszy a dla nas to praca którą wykonujemy z pasją. Pragniemy abyś po masażu poczuła się odprężona a gabinet opuściła w atmosferze zadowolenia. Dlatego poniżej odpowiadamy na kilka pytań często zadawanych przed masażem.

Jak zachować się po wejściu do salonu masażu ?

Po prostu wejdź. My zajmiemy się resztą. Każda wizyta ustalana jest na określoną godzinę dzięki czemu od razu po Twoim wejściu do salonu zaopiekujemy się Tobą.

Czy mogę przyjść na masaż kilkanaście minut wcześniej ?

Tak. Na masaż przyjdź zawsze 10-15 minut wcześniej. Jest to czas potrzebny na przygotowanie się do masażu.

Co muszę przynieść ze sobą na masaż ?

Wszystko co będzie potrzebne podczas masażu, materiały jednorazowe, higieniczne, ręczniki, oleje do masażu zapewniamy na miejscu.

Jak się przygotować na masaż ?

Najlepiej ubrać się w luźne, swobodne ubranie. Podczas masażu wilgotność skóry wzrasta a to może spowodować trudności z ubraniem się.

Czy podczas masażu masażysta/masażystka będzie mnie widzieć  ?

Nie. Przez cały czas masażu będziesz przykryta ręcznikiem. Odsłaniania jest tylko część masowana. Podczas masażu całego ciała, w pewnym momencie możesz zostać poproszona o odwrócenie się. Wtedy masażysta/masażystka uniesie ręcznik tworząc zasłonkę odgradzającą w taki sposób by nie widziała Ciebie. Po obróceniu przykryje Cię.

Czy podczas masażu będę naga ?

Nie. Przed masażem masażysta/masażystka zaproponuje Ci założenie bielizny jednorazowej. Jeżeli nie zdecydujesz się na nią, pozostań we własnej bieliźnie. Pamiętaj, że wybór należy do Ciebie.

Jaką bieliznę własną ubrać najlepiej do masażu ?

Przed masażem masażysta/masażystka zapyta Cię czy chcesz bieliznę jednorazową. Jeżeli jednak chcesz pozostać we własnej bieliźnie to dobrze ją dobrać w zależności od tego jaki masaż będzie wykonywany. Podczas masażu np.: wyszczuplającego pośladki bańką chińską wskazane jest założenie takiej dolnej części bielizny by nie utrudniała ona dostępu do masowanych pośladków. Mogą to być rozciągliwe figi lub stringi. Z kolei podczas masażu szyi bielizna nie ma tu znaczenia. Jeżeli nie jesteś pewna, możesz zapytać np. telefonicznie lub mailowo co na siebie założyć.

Czy mogę zgłaszać własne uwagi i sugestie przed rozpoczęciem masażu ?

Oczywiście. Przed masażem masażysta/masażystka ustali z Tobę pewne zasady „współpracy”. Określi jak będzie przebiegał masaż, a nawet w jakiej pozycji będziesz leżeć i jak długo. Powinnaś wtedy zgłosić swoje uwagi i sugestie. Pamiętaj, że możesz to robić a nawet powinnaś nie tylko przed masażem ale również w trakcie.

Czy zawsze mogę poddać się zabiegowi ?

Wykonanie masażu uzależnione jest od Twojego stanu zdrowia i samopoczucia. Przed masażem masażysta/masażystka przeprowadzi z Tobą wywiad zdrowotny na podstawie którego określi czy dany masaż może zostać wykonany lub w jaki sposób. Niektóre sytuacje wymagają Twojej konsultacji z Twoim lekarzem w celu ustalenia przeciwwskazań lub określenia zasad bezpieczeństwa.

Jak pora wizyty jest najlepsza ?

Każdy ma inny rytm dnia. Pora wizyty uzależniona jest od naszego samopoczucia, napięcia listy zadań podczas dnia lub po prostu od chwilowej potrzeby. Jedni wolą rozpocząć dzień od masażu po którym nabiorą siły i energii do działania, inni z kolei po ciężkim dniu pracy wolą masaż wieczorem, po którym uspokoją się, zrelaksują, odprężą. Poranna pobudka, popołudniowe odetchnięcie, wieczorny relaks.

 

 

Tags:

Sentencja

Piękno kobiety nie przejawia się w ubraniach, które nosi, w jej figurze lub sposobie w jaki układa włosy. Piękno kobiety musi być widoczne w oczach, ponieważ są one drzwiami do jej serca – miejsca gdzie mieszka miłość.

 

Nasz adres

Architekci Piękna


ul. Sączewskiego 31
42-500 Będzin

Telefon: +48 888 666 546
E-mail: gabinet@piekno.eu

Nasz Facebook