Trychologia - Zdrowe Włosy

Trychologia - Zdrowe Włosy

ZABIEG STYMULUJĄCY I PRZECIW WYPADANIU WŁOSÓW Z BIOINFUZJĄ TLENOWĄ!

Specjalistyczna terapia trychologiczna to wyjątkowa linia profesjonalnych preparatów do pielęgnacji skóry głowy stworzona pod okiem specjalistów. Odpowiednio dobrane składniki aktywne oraz bardzo delikatne formuły nie tylko pielęgnuję skórę głowy, ale również wspomagają procesy stymulacji i poprawy mikrokrążenia. Receptura produktów oparta o biomimetyczny peptyd (acetyl tetrapeptide-3) połączony z wyciągiem z czerwonej koniczyny bogatym w Biochanin A. Skuteczność działania opiera się na współpracy i synergicznym działaniu dwóch składników. Wykazuje on bezpośrednie działanie na 5- α- reduktazę, która moduluje dihydrotestosteron (DHT), aby zapobiec miniaturyzacji włosów. Poprawia integralność białek ECM w brodawkach skórnych dla lepszego zakotwiczenia włosów i zmniejsza szkody spowodowane przez stan zapalny, zapewniając włosom pełniejszy i zdrowszy wygląd. Zawarta w produktach Biotyna wzmacnia strukturę włosów i redukuje przedwczesne wypadanie, zwiększa elastyczność i działa pielęgnacyjnie na strukturę włosów. Arginina zwiększa wchłanianie składników aktywnych poprawiając mikrokrążenie w skórze głowy.

0% PARABENÓW
0% SILIKONÓW
0% SZTUCZNYCH BARWNIKÓW

Wskazania do zabiegów:

  • wypadanie włosów,
  • osłabienie włosów,
  • utrata gęstości.

Efekty zabiegów:

  • regeneracja włosów,
  • wzmocnienie struktury włosów,
  • redukuje wypadanie włosów,
  • poprawa mikrokrążenia w skórze głowy,
  • zwiększa elastyczność włosów.

Składniki aktywne:

Capixyl™
To biomimetyczny peptyd (acetyl tetrapeptide-3) połączony z wyciągiem z czerwonej koniczyny bogatym w Biochanin A. Skuteczność Capixyl opiera się na współpracy i synergicznym działaniu dwóch składników. Capixyl wykazuje bezpośrednie działanie na 5- α- reduktazę, która moduluje dihydrotestosteron (DHT), aby zapobiec miniaturyzacji włosów. Poprawia integralność białek ECM w brodawkach skórnych dla lepszego zakotwiczenia włosów i zmniejsza szkody spowodowane przez stan zapalny, zapewniając włosom pełniejszy i zdrowszy wygląd.

Acetyl  tetrapeptyd-3
Pobudza produkcję kolagenu dla lepszej integralności ECM prowadzącej do lepszego zakotwiczenia, stymuluje białka macierzy zewnątrzkomórkowej brodawek skórnych, co ma bezpośredni wpływ na otaczające struktury mieszków włosowych, zapewnia efekt naprawy w połączeniu dermo-naskórkowym, pomaga w zakotwiczeniu włosów, zwiększa długość mieszka włosowego o 35% w porównaniu z obszarami nieleczonymi po 8 dniach kuracji.

Xylitylglucoside, Anhydroxylitol, Xylitol, Glucose
Jest to połączenie pochodnych glukozy. Poprawia nawilżenie skóry, stabilizuje łuszczenie skóry, poprawia strukturę i blask włosów w produktach spłukiwalnych i niespłukiwalnych. W produktach myjących poprawia jakość piany i zmniejsza podrażnienie powodowane przez LESNa.

Biotyna
Wzmacnia strukturę włosów i redukuje przedwczesne wypadanie, zwiększa elastyczność i działa pielęgnacyjnie na strukturę włosów.

Arginina
Zwiększa wchłanianie składników aktywnych poprawiając mikrokrążenie w skórze głowy.

 

Zalecenia: pielęgnacja domowa.

Atutem jest możliwość kontynuowania pielęgnacji domowej, jako podtrzymanie efektów kuracji w gabinecie trychologii. Perełką jest serum wzmacniające do skóry głowy, które sprawdza się nie tylko w ograniczaniu i zmniejszaniu wypadania włosów, ale również przy problemach pielęgnacyjnych brody u mężczyzn. 

 

Date

03 sierpień 2019

Tags

Bio Oxy Infusion

Sentencja

Nie ma sytuacji bez wyjścia kiedy Bóg drzwi zamyka - to otwiera okno odetchnij popatrz spadają z obłoków małe wielkie nieszczęścia potrzebne do szczęścia.

(ks.Jan Twardowski)

Nasz adres

Architekci Piękna


ul. Sączewskiego 31
42-500 Będzin

Telefon: +48 888 666 546
E-mail: gabinet@piekno.eu

Nasz Facebook