Akupunktura

Klasyczna medycyna chińska
Akupunktura_ap.jpg
Jeżeli w Twoim organizmie zapanowała nierównowaga na poziomie ciała lub emocji, potrzebujesz wzmocnienia, wsparcia odporności lub leczenia chorób przewlekłych czy nagłych stanów, to z pomocą przychodzą terapie holistyczne.

Doskonałą formą, która pomaga powrócić ciału i umysłowi do równowagi jest aupunktura. Zabieg akupunktury poprzedzony jest diagnostyką z wywiadu, języka oraz pulsu wg Tradycyjnej Medycyny Chińskiej.

Diagnostyka, a następnie indywidualnie dobrana recepta kilku wybranych punktów akupunktury, pozwalają stworzyć skrojoną pod indywidualne potrzeby terapię. Indywidualnie dobrana i zaplanowana terapia uwzględnia bieżące i długofalowe potrzeby pacjenta. Organizm dzięki igłom akupunkturowym dostaje sygnał, aby uruchomić mechanizmy lecznicze. Zabieg akupunktury harmonizuje przepływ energii w ciele i tym samym pozwala organizmowi na odzyskanie równowagi i prowadzącej do zdrowia homeostazy. Nasze ciało ma naturalne zdolności to samoleczenia, a dzięki akupunkturze przypominamy mu o tej możliwości.

Sentencja

Nie ma sytuacji bez wyjścia kiedy Bóg drzwi zamyka - to otwiera okno odetchnij popatrz spadają z obłoków małe wielkie nieszczęścia potrzebne do szczęścia.

(ks.Jan Twardowski)

Nasz adres

Architekci Piękna


ul. Sączewskiego 31
42-500 Będzin

Telefon: +48 888 666 546
E-mail: gabinet@piekno.eu

Nasz Facebook