Poznaj nas

Zapraszamy do zapoznania się z nami oraz z naszym gabinetem kosmetycznym i masażu
o-nas.jpg
Zapraszamy do miejsca, gdzie przy filiżance aromatycznej kawy lub herbaty, przy dźwiękach muzyki i  świecach, zrelaksujesz się i spędzisz miło czas.

Wizyta zaczyna się od rozmowy, która pozwala na indywidualny dobór zabiegów dostosowany indywidualnie do danej osoby.

Zabiegi na twarz zapewnią relaks oraz szybkie widoczne efekty. Przeniosą w Krainę Piękna, rozpieszczą skórę i zmysły. Dodatkowo otrzymasz profesjonalną analizę skóry i poradę kosmetyczną. Zabieg będzie wykonany profesjonalnie i na najwyższej jakości kosmetykach.

Masaże zadbają o Twoje ciało i umysł, wprowadzą harmonię między nimi. Czeka na Ciebie najlepszy masażysta, certyfikowany trener odnowy biologicznej z szerokim wachlarzem usług od zdrowia, relaksu, wyszczuplenia po refleksologię.

Łączy nas Pasja do pracy i ludzi oraz ciągłe zamiłowanie do poszerzania umiejętności i kwalifikacji. Czas spędzony z nami to harmonia dla duszy i ciała. Podaruj sobie odrobinę luksusu i pozwól się zaprosić do naszego świata.
 
Katarzyna Gancarz Chocholska

Sentencja

Piękno kobiety nie przejawia się w ubraniach, które nosi, w jej figurze lub sposobie w jaki układa włosy. Piękno kobiety musi być widoczne w oczach, ponieważ są one drzwiami do jej serca – miejsca gdzie mieszka miłość.

 

Nasz adres

Architekci Piękna


ul. Sączewskiego 31
42-500 Będzin

Telefon: +48 888 666 546
E-mail: gabinet@piekno.eu

Nasz Facebook