Poznaj nas

Zapraszamy do zapoznania się z nami oraz z naszym gabinetem
kasia-o-nas-compressor.jpg

Moją życiową pasją oraz dojrzałą miłością od kilku lat są masaże twarzy. Masaż twarzy to terapia twarzy, a to o wiele więcej niż zwykły dotyk. Doskonały masaż twarzy to fenomen, gdzie w sposób naturalny działam na człowieka i jego organizm. Dotyk przekazywany moimi delikatnymi dłońmi a zarazem głębokim, uzdrawiającym uciskiem, zmienia nasze życie i postrzeganie piękna. W trakcie sesji rozluźniają się mięśnie, następuje prawidłowy przepływ energii, uspokajamy się i wyciszamy. Następuje głęboki relaks i odprężenie. Pobudzają się procesy oczyszczania organizmu, zwiększa metabolizm, napinają mięśnie. Zwiększamy równocześnie naturalną produkcję kolagenu i elastyny, która jest składnikiem tkanki łącznej, odpowiadającym za jędrność i sprężystość skóry. To pigułka w dotyku, która działa jak lek na objawy stresu, bezsenność i przemęczenie. Przywraca sen, redukuje zmęczenie, bóle głowy.

Moje autorskie masaże to cudowne doznanie, które oprócz holistycznego działania powodują, że nasze mięśnie młodnieją, ujędrniają się i tworzą na twarzy „rzeźbę”. Wykonywane są z dbałością o równoważenie naturalnego przepływu naszej energii życiowej QI, wprowadzają ciało w stan zdrowia. Zakochujemy się w naszym młodym wyglądzie a twarz wygląda jak po naturalnym botoksie. Dzięki doświadczeniu, profesjonalizmowi, autorskim metodom efekty są widoczne już po pierwszym masażu. Masaże twarzy to świadomy krok ku zdrowiu i naturalnej medycynie estetycznej. Nasza twarz wygląda młodo a Twoja dusza czuje się wspaniale.

Terapeutka Japońskich Terapii Estetycznych
Katarzyna Gancarz Chocholska

Nagrody i wyróżnienia

Sentencja

Nie ma sytuacji bez wyjścia kiedy Bóg drzwi zamyka - to otwiera okno odetchnij popatrz spadają z obłoków małe wielkie nieszczęścia potrzebne do szczęścia.

(ks.Jan Twardowski)

Nasz adres

Architekci Piękna


ul. Sączewskiego 31
42-500 Będzin

Telefon: +48 888 666 546
E-mail: gabinet@piekno.eu

Nasz Facebook