Skóra Wrażliwa

Skóra Wrażliwa

Sekret efektywnych zabiegów to moje dłonie, oraz spersonalizowane kosmetyki dobrane indywidualnie pod skórę moich klientów.
Jeżeli Twoja skóra:
  • łatwo ulega podrażnieniom,
  • jest cienka i delikatna,
  • odczuwasz mrowienie, swędzenie, pieczenie,
  • odczuwasz uczucie ściągnięcia
  • masz rozszerzone naczynia krwionośne
to najlepszą pielęgnacją dla niej będzie zabieg do skóry wrażliwej.
Zabieg wykonany w gabinecie przywraca skórze jej naturalny rytm biologiczny, cera zostaje uspokojona i odprężona.
Kilka słów o cerze wrażliwej.
Cera wrażliwa może być nabyta lub uwarunkowana genetycznie. Bardzo często występuje w powiązaniu z cerą suchą, alergiczną
i płytko unaczynioną.
 
Zabiegi w naszym gabinecie przeznaczone są dla skóry wrażliwej, naczyniowej, skłonnej do alergii. Zaopatruje skórę w substancje czynne, które skutecznie łagodzą podrażnienia i zaczerwienienia oraz stymulują naturalne mechanizmy prowadzące do zwiększenia odporności skóry. Regenerują naturalny płaszcz lipidowy skóry, nadwrażliwość skóry, dzięki czemu odzyskuje ona równowagę, jest ukojona, zmniejsza się jej skłonność do reakcji alergicznych, zyskuje świeży, zdrowy wygląd. Efektem zabiegu jest błyskawiczna redukcja podrażnienia i zaczerwienienia, przywrócenie skórze naturalnego cyklu biologicznego. Cera jest ukojona, odprężona
i odzyskuje równowagę.
Kosmetyki naturalne użyte w naszych zabiegach pielęgnują i wzmacniają skórę, odżywiają i regenerują komórki, stymulują skórę do naturalnego nawodnienia i odmłodzenia, zmniejszają obraz couperose. Nie zawierają barwników oraz substancji zapachowych, dzięki czemu są optymalnie tolerowane przez wrażliwą skórę.
Specjalne substancje czynne dostosowane do potrzeb skóry wrażliwej to bogaty olej migdałowy i awokado oraz ekstrakt
z kasztanowca, oczaru wirginijskiego, arniki, perełkowca i winogron. Za wzmocnienie naczynek odpowiedzialne są także lecytyna, witamina C, trokserutyna i rutyna.
 
Dzwoń, pisz, rezerwuj termin! Ten zabieg jest dla Ciebie ;-)
☎ 888 666 546
 

Date

21 kwiecień 2019

Tags

Dermokosmetyka

Sentencja

Nie ma sytuacji bez wyjścia kiedy Bóg drzwi zamyka - to otwiera okno odetchnij popatrz spadają z obłoków małe wielkie nieszczęścia potrzebne do szczęścia.

(ks.Jan Twardowski)

Nasz adres

Architekci Piękna


ul. Sączewskiego 31
42-500 Będzin

Telefon: +48 888 666 546
E-mail: gabinet@piekno.eu

Nasz Facebook